Instagram  Telegram

   ۰۲۱ - ۲۲ ۴۴ ۰۷ ۴۴          ۰۹۱۲ - ۳۵۹ ۹۳ ۸۱

یکشنبه, ۰۴ فروردین ۱۳۹۸

انتخاب راه پرستو به عنوان برند برتر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (1 آرا)

راه پرستو در جشنواره برند برتر ایرانی به عنوان برند برتر انتخاب شد.
این جشنواره را وزارت صنعت، معدن و تجارت، به همت سازمان توسعه تجارت برای اولین بار برگزار کرد. در نظرسنجی جشنواره برند برتر ایرانی که بین ٢٠٠ برند انجام شد، بیش از هزاران نفر از مردم شرکت کردند. در نهایت ١٨ برند در صنایع مختلف انتخاب شدند که در این میان عنوان برند برتر صنعت حمل و نقل، به راه پرستو، تعلق داشت.


در اولین دوره جشنواره برند ایرانی به ۱۸ برند برتر تندیس جشنواره اهدا شد. زينالخاني مدیرعامل شرکت راه پرستو و رییس هیات‌مدیره این تندیس را دریافت کرد.
در این مراسم ۱۱ گروه کالایی به عنوان گروه‌های هدف نهایی جهت رقابت در جشنواره انتخاب شدند که از میان این گروه‌ها می‌توان به گروه اثاثیه و لوازم‌خانگی، نساجی و پوشاک، حمل و نقل، فرآورده‌های لبنی، نوشیدنی‌ها، ماکارونی و... اشاره کرد.
اهداف جشنواره مذکور عبارت بود از ایجاد و ارتقای فرهنگ برندسازی در کشور و ارتقای جایگاه برند در کشور و ...  بنابراین سعی شده در این جشنواره دامنه و محدوده هدف کسب و کارهای اولین دوره محدود به گروه‌های کالایی B۲C با داوام و تندمصرف باشد. بر این اساس ۲۸۰ شرکت در گروه‌های کالایی مختلف برای رقابت در اولین دوره جشنواره ثبت‌نام کردند که کمیته علمی جشنواره با بررسی و ارزیابی معتبرترین مدل‌های ارزیابی برند در دنیا جهت انجام فرایند ارزیابی و انتخاب برندهای برتر، مدل استاندارد  بین‌المللی را بر اساس چهار معیار از جمله میزان نام‌آشنایی و شناخته بودن برای مخاطبان و میزان تمایز برند در محصول انتخاب کرد.
شرکت راه پرستو اعلام‌کرد: این برند بزرگ‌ترین عضو اتحاديه است و طی سال‌ها بهترین خدمات دربستي و سرويس اياب و ذهاب با بالاترین کیفیت را به ایرانیان عرضه داشته است. این شرکت در سال 1372 در تهران آغاز به کار کرد و در طول سال‌های متمادی به کمک تیمی توانمند، شامل مدیران با تجربه، رانندگان مجرب ناوگان خودرويي خود را تكميل نموده است.
بنا بر اعلام این برند، خوش‌نامی و محبوبیت برند راه پرستو از مشتری‌مداری و استانداردهای بالای کیفیت در ارائه خدمات ناشی می‌شود. راه پرستو با همكاري شركت همسفر نزديك به 30 نمايندگي در سراسر ایران دارد و همراه با نمایندگان فعال خود در بیشتر از ۳۰ شهر ایران فعالیت می‌کنند

Hyundai
MercedesBenz
Volvo
Scania
Renault
MAN